Opalanie

picture

Opalanie natryskowe

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.
Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia  dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.
Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu mają delikatny zapach, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.
Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu  należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt  do opalania, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.
Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeglądając tą stronę, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK Więcej informacji »